O nas

Instalacje elektryczne,
niskoprądowe

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą na rynku instalacji elektrycznych, instalacji zabezpieczeń pożarowych, oraz instalacji telekomunikacyjnych. 
Firma istnieje na rynku od 2013 roku.
Firma od 2013 roku zajmuje się doborem i konfiguracją sprzętu komputerowego, serwerów, dysków sieciowych, macierzy dyskowych i urządzeń sieciowych dla naszych klientów.
Posiadamy duże doświadczenie w zakresie wykonywania, modernizacji, konserwacji instalacji elektrycznych i infrastruktury teletechnicznej. Chcemy budować z Naszymi klientami długofalowe relacje bazujące na zaufaniu, profesjonalizmie i zadowoleniu z poziomu oferowanych przez Nas usług oraz wdrażanych produktów.
Od 2013 roku realizujemy projekty w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych, prefabrykacji i montażu rozdzielnic , montażu oświetlenia oraz pomiarów elektrycznych. Nasza wiedza i doświadczenie , wspomagane współpracą różnymi projektantami oraz wiodącymi producentami urządzeń pozwala nam przygotowywać optymalne i funkcjonalne rozwiązania techniczne dla naszych klientów.
Firma posiada uprawnienia, wiedzę i doświadczenie w projektowaniu, budowie i integracji szeroko-pojętych systemów niskoprądowych takich jak: systemy sygnalizacji pożaru, systemy oddymiania, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, sygnalizacji napadu i włamania oraz systemy telewizji przemysłowej.
Posiadamy uprawnienia, wyszkoloną kadrę i sprzęt do prowadzenia specjalistycznych prac na wysokościach w tym prac w dostępie linowym.
Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług przestrzegając wysokich standardów i praktyk związanych z wykonywanymi pracami, oferując tym samym realizację wymagających
projektów na wysokim poziomie.